Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Rzetelna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi działająca w województwie warmińsko – mazurskim jest wytypowana przez pacjentów, jacy mają wiedzę o tym, jak znaczące jest troszczenie się o własne zdrowie pod okiem doświadczonego specjalisty. Pracujący w tym miejscu endokrynolog bartoszyce profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski zdobył także specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Posiada specjalizację w genetyce klinicznej, czyli poradzi sobie nawet z szczególnie trudnymi przypadkami lekarskimi.

Zdobywał doświadczenie w prestiżowej klinice w Stanach Zjednoczonych, w jakiej badał dziedziczenie nowotworów. Wykrył wtedy gen mający wpływ na dziedziczenie raka tarczycy. Obecnie zarządza on grupą lekarzy oraz naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego chorzy, jacy zapisują się tutaj na konsultację mają pojęcie, iż są pod opieką specjalisty, który będzie podchodzić do własnej pracy profesjonalnie i jego diagnostyka okaże się trafna.

Sesje endokrynologiczne będą odbywały się również w formie zdalnej, wobec czego na wsparcie mogą liczyć chorzy z całego kraju. Konsultacje mogą dotyczyć tego typu przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby zapisać się na rozmowę z profesorem wystarczy zadzwonić na numer telefonu umieszczony na stronie www.

Diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych to specjalność wskazanej placówki, w jakiej specjalista ciągle się doskonali. Dlatego jego gabinet ma sporo korzystnych opinii i chorzy będą ufać w sposoby leczenia, jakie są im proponowane w takim gabinecie. Wystarczy przyjrzeć się rekomendacjom na stronie internetowej, aby się o tym przekonać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY