Zabieg botoksu wykonywany w komfortowych okolicznościach

Zabieg botoksu wykonywany w komfortowych warunkach w Pure Aesthetic to jeden z nowocześniejszych zabiegów z dyscypliny medycyny estetycznej. Postrzegany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin ma miejsce wywiad ze specjalistą. Konsultacja ma za zadanie zakwalifikować do przeprowadzenia interwencji medycznej. Pacjentki są informowane o efektach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można również liczyć na otrzymanie dalszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegu. To wskazuje, że klinika to miejsce profesjonalne. Znieczulenie dobierane jest indywidualnie i zastosowane są tylko sprawdzone narzędzia.

W związku z tym można oczekiwać doskonałych efektów. W dodatku pacjenci mogą liczyć także liczyć na opiekę pozabiegową. Szczegółowy zarys wszystkich zabiegów podany jest na witrynie internetowej. To właśnie botoks jest jednym z chętniej dobieranych zabiegów, tak samo przez panie, jak i przez mężczyzn. Toksyna botulinowa pomaga wygładzać oraz spłaszczać zmarszczki mimiczne. Podana w odpowiedni mięsień hamuje przekazywanie impulsów między nerwami a mięśniami. Takie oddziaływanie może trwać od czterech do 6 miesięcy. Po ostrzyknięciu mięsień rozluźnia się i skóra nie marszczy się.

Dzięki temu twarz prezentuje się młodziej i w dalszym ciągu naturalnie. Zabieg można powtarzać co 6 miesięcy. Pacjentki decydują się na niego, bo daje szybkie efekty i jest nieinwazyjny. Najczęstsze wskazania do jego wykonania to: zmarszczki mimiczne zwłaszcza w górnej części twarzy, okolica pomiędzy brwiami czyli tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, a także opadające kąciki ust. Z wykorzystaniem botoksu wykonane są także zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie bruksizmu, obniżenie i wydłużanie brody, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości i poprawa uśmiechu dziąsłowego.